Візит митрополита Варсонофія у Барський монастир. 10-ліття перенесення Барської ікони Божої Матері

12 січня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Барському жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Барського округу архім. Серафим (Поворозник), архім. Єнох (Торак) та духовенство Барського благочиння.

В цей день насельниці та віряни Барського монастиря відзначали 10-ліття перенесення чудотворної Барської ікони Пресвятої Богородиці із Успенського Собору м.Бар до жіночого монастиря.

У тому ж 2011 році Священним Синодом УПЦ святкування Барської ікони Божої Матері було перенесено на 1 жовтня (нового стилю) і в цей святковий день був освячений новозведений корпус для сестер.

По завершені літургії та архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій привітав благочинну монастиря матушку Димитрію та усіх монахинь з Різдвом Христовим і 10-літтям перенесення чудотворної ікони Божої Матері до обителі. Також владика привітав клірика Барського благочиння прот. Павла Мироненка з 60-літтям.