Храм Успіння Пресвятої Богородиці с. Попівці

Престольне свято:  28 серпня

Настоятель: ієрей Вадим Василик

Коротка історична довідка

За преказами, в Попівцях у центрі села стояла стара дерев’яна церква,яку перевели до уніатства. Згодом замість неї збудували нову дерев’яну церкву в честь Успіння Божої Матері. Та вона була знищена в результаті пожежі. На її місці в 1785 році приходським священиком, уніатським деканом Давидичем, було закладено новий храм.
Це була нова двоверха хрещата церква разом із дзвіницею. Її будівництво розтягнулося аж до 1868 року. Це сталося тому, що будівництво припинили в 1795 році, напевно, через брак коштів, а відновили після надходжень зі скарбниці в XIX ст. Цю церкву, як і попередню освятили, в честь Успіння Божої Матері. Всередині храму було встановлено одноярусний іконостас.
До церкви Успіння Божої Матері була приписана Свято-Миколаївська церква села Гальчинці. Церковна земля, яка була у власності цих храмів, становила 65 десятин 807 сажнів.
У Попівцях із 1886 року діяла церковно-приходська школа

Карта храмів та монастирів Барського благочиння