Регіональний фестиваль-конкурс православної та патріотичної пісні «Барські передзвони»

За сприяння Барського благочиння Вінницької єпархії з 2012 року проводиться регіональний фестиваль-конкурс православної та патріотичної пісні «Барські передзвони».

Фестиваль служить зміцненню духовно-моральних та культурних основ суспільства, заснованих на православних традиціях. Об’єднані зусилля Церкви та влади, громадських організацій у справі збереження, примноження і передачі молоді багатющої духовно-моральної спадщини України, виконує широкі функції просвітницького характеру, всебічної підтримки авторів та виконавців православної музики.

У конкурсній частині фестивалю беруть участь автори – виконавці, солісти, ансамблі, церковні колективи, які виконують твори духовного і патріотичного змісту .

Авторитетне журі складають визнані фахівці в галузі культури, професійні автори-виконавці, музиканти, поети, композитори і священнослужителі. Почесними гостями фестивалю є видатні релігійні та громадські діячі культури, мистецтва, бізнесу.