Архієрейське богослужіння в день свята Успіння Пресвятої Богородиці. Престольне свято собору в м.Бар

28 серпня 2021 року, в день Успіння Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у соборі місті Бар.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Барського округу архім. Серафим (Поворозник), прот. Вадим Лукашенко та прот. Серафим Богацький. За літургією співав хор під керівництвом прот. Ростислава Рябого.

Після читання Святого Євангелія владика звернувся до вірян зі словом проповіді. Архіпастир розповів пастві церковне передання про Успіння Божої Матері.

По завершені літургії відбувся святковий хресний хід навколо собору з нагоди престольного свята.

Митрополит Варсонофій привітав настоятеля собору отця Серафима та парафіян зі святом.