У Барському благочинні відбувся футбольний турнір

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, 24 серпня у селі Каришкiв Барського благочиння вiдбувся футбольний турнiр присвячений Хрещенню Русi.

У турнірі взяли участь так команди: Лiтинcького благочиння – храм св. Iоана Богослова, смт. Браїлiв – храм св. Iоана Богослова, м. Жмеринка – храм свт. Луки Кримського, дитяча та молодiжна команда с.Каришкiв – храм свт. Димитрiя Солунського.

Перемогу у міні-турнірі отримала молодiжна команда с.Каришкiв, а також дружба i гарний настрiй. На спортивному святi були присутнi священики з командами, староста села Роман Посполiтак, який привiтав усiх з проведенням чудового заходу. Усi учасники отримали грамоти до дня свята Хрещення Русi та футбольнi м’ячi. Переможцю дiстався кубок. На завершення відбувся смачний обiд для усiх учасникiв.

Поділитись: