Храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Комарівці

Престольне свято: 21 вересня

Настоятель: протоієрей Василій Холод

Коротка історична довідка

Про найпершу сільську церкву не збереглося ні документальних свідчень, ні народних переказів.

Другий храм Різдва Пресвятої Богородиці збудований у 1762 році на кошти прихожан.Церква знаходилася в центрі села. Це був дерев’яний трикупольний, з дерев’яною дзвіни-цею храм. У ньому знаходився дерев’яний триярусний іконостас з іконами православного живопису.

У 1892 році, в пам’ять про врятування цісаревича Миколи Олександровича від небезпеки в м.Отсу в Японії, селяни придбали в свою церкву з Афону ікону Божої Матері «Достойно есь». Також селяни пишалися ще однією іконою – Нерукотворного образа Спасителя, що була виготовлена шляхом випалювання по дереву. Остання ікона була пожертвувана церкві в 1893 році колишньою поміщи-цею Євгенією Строгановою, дружиною одеського лікаря.

В умовах незалежності, завдяки зусиллям місцевої громади та підтримці священика села Івановець, у Кома-рівцях з’явився новий храм.

Карта храмів та монастирів Барського благочиння