Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію у Барському жіночому монастирі

7 травня 2021 року, у п’ятницю Світлої Седмиці та день шанування ікони Божої Матері “Живоносне джерело”, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Барському жіночому монастирі у храмі на честь Барської ікони Божої Матері.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), архім. Єнох (Торак), клірики монастиря та Барського благочиння. Дияконський чин очолив архідиякон Давид (Бухта). Також були присутні ігуменя Антонія (Стеценко) і старша сестра Димитрія.

За літургією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, старшу сестру Барського монастиря монахиню Димитрію (Філікову) за сумлінну працю по відродженню обителі архієрей нагородив правом носіння “золотого” хреста.

По завершені богослужіння відбувся святковий хресний хід навколо храму та водосвятний молебень біля монастирської криниці.

Ігуменя Антонія подякувала архіпастирю за візит, святкове богослужіння та вручила владиці букет троянд. Митрополит Варсонофій, у свою чергу, подякував ігумені, матушці Димитрії, клірикам і монахиням обителі за щоденну працю на славу нашого Господа.