Митрополит Варсонофій відвідав гнану громаду села Шевченкове Барського району

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав гнану громаду УПЦ села Шевченково Барського благочиння.

Архієрей зустрівся з вірянами біля захопленого храму на честь свт. Миколая Чудотворця. Храм був захоплений в грудні 2018 року. На той час настоятелем був покійний прот. Василій Сабов (+2019), який служив в даному храмі 12 років.

Владика зі священиками звершив молебень “перед початком доброї справи”. Віряни бажають молитись у своєму храмі, однак, на відміну від представників ПЦУ, не захоплюють його силою. З благословіння митрополита Варсонофія, віряни молитимуться поруч із храмом. Тимчасово опікуватись громадою буде прот. Георгій Холод.

Керуючий єпархією побажав жителям села Божої допомоги у їх стоянні за канонічну Церкву та, в згадку про зустріч, роздав іконки з архіпастирським благословінням. Візит архіпастиря відбуся в рамках робочого візиту і заздалегідь про це не було оголошено.