В Барі виступили два священики: Олександр Клименко та Назарій Давидовський з хором “Соломія”


Ви пам’ятаєте священика, який виграв проект “Голос країни”? Так він 30 вересня виступав у Барі. І ось як це було.

Виступ отця Олександра та жіночого хору “Соломія” (керівник Назарій Давидовський) очікували ще на початку вересня, на День міста Бар. Але у зв’язку з перенесенням святкової програми, на їхній приїзд довелося трохи зачекати.

Обіцяний гала-концерт “Місто, в якому живе любов” та церемонія нагородження переможців конкурсу “Людина року – 2018” приурочили до християнського свята Віри, Надії та Любові.

Гості розпочали свій вступ після концерту місцевих колективів і, як було видно, глядачі очікували на цей виступ. Порожні місця, які з’явилися до завершення першої частини виступів, почали заповнюватися новими глядачами.

Після кількахвилинної настройки апаратури, під оплески залу вийшли Вінницький хор “Соломія” та його керівник Назарій Давидовський, а також священик Олександр Клименко, які спільно виконали першу пісню. Далі виконавці виступали по-черзі.

Хор “Соломія” виконував кавери на відомі українські пісні, зокрема “Подоляночка”, “Не стидайся, то твоя земля” Кузьми Скрябіна, попурі пісень про маму тощо. Вони час від часу переодягалися в інше вбрання.

Але останнє перевдягання керівника хору таки вразило народ. Назарій Давидовський вийшов в підряснику священика, щоб заспівати в дуеті з Олександром Клименком. Харизматичний диригент та співак виявився теж священиком з міста Вінниця.

“А я так і думала, що він батюшка”, – шепотілися в залі.

Далі виступав Олександр Клименко, який багато розповідав про себе, значення людини на землі і те, що головне в житті – любов до ближнього. А ще він розповів, що радий бути присутнім в цей вечір в місті Бар. До речі, в день концерту в його родині було теж свято – день народження дружини, яка приїхала з ним. Співак поділився з глядачами, що в кожну свою пісню він вкладає свою суть, адже якщо він не буде відчувати її зміст, глядач йому не повірить.

З реакції залу було видно, що спів отця Олександра сподобався глядачам, адже пісня деяких пісень зал аплодував стоячи. “Сильний вокал”, – чулося з-поміж рядів.

Певно-таки не випадково два священнослужителя виступили в велике християнське свято.

Автор: Ірина Рудик-Мала
Джерело: barnews.city