“Похвала Богородиці”. Митрополит Варсонофій звершив літургію у Барському монастирі.

17 квітня 2021 року, у суботу п’ятої седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у нижньому храмі на честь св. пророка Ілії Барського жіночого монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архім. Єнох (Торак) та клірики монастиря. Дияконський чин очолив архідиякаон Давид (Бухта). За богослужінням також молились ігуменя Антонія (Стеценко), благочинна матушка Димитрія та насельниці монастиря.

За літургією були піднесені особливі молитви про відступлення епідемії коронавірусу, за здоров’я лікарів і хворих.

По завершені богослужіння архієрей звернувся до вірян зі словами проповіді . Владика розповів про історію свята та допомогу Божої Матері у житті кожного християнина.