Архієрейське богослужіння в селі Каришків Барського благочиння. Літія за загиблих воїнів

9 травня 2021 року, у Неділю св. апостола Фоми, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь св. вмч. Дмитрія Солунського села Каришків Барського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Барського округу архім. Серафим (Поворозник), настотель храму прот. Володимир Катеринчак та прот. Сергій Смей – клірик Могилів-Подільської єпархії. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець у співслужінні з дияконом Андрієм Баланом.

За богослужінням були піднесені заупокійні молитви за загиблих воїнів, а також усіх мирних жителів, які постражадли і загинули під час Другої світової війни.

Під час літургії, з благословіння Предстоятеля УПЦ, настоятеля храму прот. Володимира Катеринчака за сумлінну працю на славу Церкви було нагороджено правом носіння хреста з прикрасами. Владика вдячний настоятелю та його помічникам за нелегку працю на парафії.

На соборній молитві були присутні також староста села Роман Сергійович Посполітак та благодійник Качуринець Олександр Анатолійович.

По завершені богослужіння, біля пам’ятника загиблим воїнам, архієрей звершив заупокійну літію за загиблими воїнами Другої світової війни, яких з даного села загинуло більше 300.