Освячення поклонного Хреста в селі Заможному

В селі Заможне Барського району  освячено поклонний хрест

Чин освячення звершили настоятель парафії протоієрей Олександр Грежук у співслужінні клірика Барського жіночого монастиря протоієрея Миколая Данильченко. Молитовну радість розділили також присутні парафіяни, благодійники та гості з інших сіл. Після водосвятного молебню з акафістом Чесному Хресту Господньому і Чину освячення Хреста відбулася Хресна хода до поклонного Хреста, який знаходиться на іншому кінці села, де також була прочитана молитва. Отець Олександр виголосив проповідь, в якій розповів про важливість такої традиції, як встановлення поклонних хрестів та наголосив на необхідності жити по святим Божим заповідям. Настоятель щиро подякував благодійникам та усім присутнім за молитви та труди. Після духовних урочистостей усі присутні завітали до святкового столу.