Барчан запрошують зустріти Новий рік в храмі

З благословення Його Високопреосвященства, Високопреосвященнішого Симеона, митрополита Вінницького і Барського, у новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня 2018 року в  храмах Барського благочиння будуть звершені нічні святкові богослужіння.

В головному храмі міста Бар, Кафедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці, богослужіння розпочнеться 31 грудня о 23.40. – часи, о 12:00 – початок Божественної Літургії. На завершення богослужіння, буде звершено новорічний молебень.

Божественна літургія в новорічну ніч – це можливість зустріти новоліття по-особливому, подякувати Богові за все гарне що було, попросити необхідне на майбутнє, та отримати нові сили й натхнення з’єднавшись в молитовному спілкуванні зі своїм Творцем і близькими по духу людьми.