У Барському благочинні священик благословив початок військово-патріотичної гри

4 травня у м. Барі відбулося відкриття міського етапу військово-патріотично гри «Сокіл» («Джура»)

Участь у грі взяли команди (рої) від чотирьох шкіл міста. В ході змагань школярі вправлялися у військовій підготовці та вмінні проходити смугу перешкод, проявляли знання з історії та основ здоров’я, а також відвідали цікаві та корисні майстер-класи із надання першої медичної допомоги, рукопашного бою, збору-розбору зброї та розведення вогнища.

Із вітальним словом під час відкриття до усіх учасників гри звернулися: міський голова Артур Цицюрський, начальник соціально-гуманітарного відділу міськради Наталія Стрельчук, представники районного військового комісаріату та військової частини. Керівник відділу по взаємодії зі Збройними Силами Барського благочиння протоієрей Олександр Грежук також привітав учасників та гостей гри і надав пастирське благословення. У своєму виступі отець Олександр зауважив, що лише дотримуючись християнських цінностей, живучи за Євангельськими істинами можна побудувати міцну державу, яка буде мирною та процвітаючою. І саме від молоді залежить збудувати Україну із мирним небом та Божим благословенням.

По завершенні гри усі учасники та гості пригостилися справжньою польовою кашею, а команди-переможці були нагороджені грамотами та грошовими сертифікатами від міської ради на придбання інвентарю для навчального закладу.