Зустріч керівника відділу з соціального служіння з директором центру «Милосердя»

9 липня в приміщені територіального центру соціального обслуговування Барського району відбулася зустріч керівника відділу по благодійності і соціальному служінню протоієрея Василія Холода з директором центру «Милосердя» Тетяною Лущинською.

В рамках зустрічі обговорювалися питання соціального характеру та духовно-просвітницької підтримки пристарілих і дітей з фізичними вадами.

Запланували в найблищий час провести серед духовенства Барського благочиння благодійну акцію зі збору одягу та взуття для літніх людей і дітей сиріт.

Також велася розмова про те, щоб включити в програму щорічного заходу «Свято для людей», яке проводиться центром «Милосердя», перегляд православних фільмів і духовні пісноспіви.

Напередодні протоієрей Василій Холод і керівник відділу охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів протоієрей Георгій Холод відвідали будинок пристарілих «Милосердя» в смт. Копайгород, відслужили молебень,поспілкувалися з проживаючими там людьми, вислухали їхні побажання та надали необхідну допомогу.