У Терешках через нерви сільський голова захворів на рак

Олександр Бородатий

У селі Терешки Барського району сільський голова Олександр Бородатий через постійні нерви захворів на рак печінки й потребує термінового, дорогого лікування за кордоном. Чоловік майже не встає з ліжка, не може самостійно перевернутися, а його організм майже не приймає їжу.

– Народився в Терешках і все життя тут прожив, дуже люблю цю землю й людей, відчуваю себе тут дуже добре. Замолоду 20 років пропрацював слюсарем на птахофабриці, погано харчувався й захворів на гастрит, який пізніше переріс у виразку. У 1996 році мене поклали в лікарню, де довелось оперувати й вирізати її. Майже 20 років хвороба мене ніяк не турбувала, поки два роки тому я не вирішив балотуватися на пост сільського голови. Отримавши довіру від людей, переміг у виборах і розпочав активну роботу, – розповідає Олександр Бородатий. – Та не все виявилось так «яскраво», завжди виступав за людей і за покращення їхнього благоустрою. Через це почав багато нервувати. Потроху почав турбувати шлунок, але зайнятися своїм здоров’ям було просто фізично неможливо, адже весь час доводилось віддавати роботі та домашньому господарству.

За два роки на посту сільського голови чоловік провів у селі воду, відремонтував три кілометри доріг, провів опалення в дитячий садочок та будинок культури. Окрім сільського благоустрою, він також активно займався допомогою солдатам, нещодавно добився коштів на заміну солдату аорти.

– У середині червня хвороба дуже загострилась, я не міг навіть з’їсти шматок хліба. Тоді дружина мене вмовила звернутись у лікарню й здати аналізи. Від отриманих результатів я обімлів. Лікарні сказали, що в шлунку почалась виразка, яка спричинила метастази в печінку. Від цього там розвинулась пухлина, яка постійно прогресує. На сьогодні пошкодила вже 60 % зараженого органу, – говорить пан Олександр. – Уже пройшов один курс хіміотерапії. У перші дні почував себе просто жахливо, так погано було, що навіть жити не хотів. Зараз відчуваю себе краще набагато, але лікарі мені говорять прямим текстом, що потрібно оперувати. В Україні таких операцій не роблять, треба їхати за кордон. У Німеччині подібна операція вартує понад 20 тисяч доларів, для мене ця сума просто непосильна. Та без операційного втручання навіть на хімії довго не протримаюсь, сам відчуваю.

Дружина та діти пана Олександра дуже важко сприйняли новину про хворобу батька. Спочатку дуже плакали, але зараз взяли себе в руки й намагаються підтримати голову родини. І просять у небайдужих людей допомогти їм зібрати кошти на операцію, аби дати батькові шанс на життя.

Перерахувати кошти можна на картку «ПриватБанку»: 4731 2171 1283 5234
(Бородатий Олександр Михайлович).

Фото Мирослави Слободянюк 
Джерело: vlasno.info