У кафедральному соборі м. Бар звершено Чин моління за святі ікони

25 лютого, у Неділю Торжества Православ’я, у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Бара було звершено Чин моління за святі ікони.

Настоятель собору, благочинний Барського району архімандрит Серафим (Поворозник) та клірик собору, керівник прес-служби Барського благочиння протоієрей Ростислав Рябий розповіли прихожанам, які цього дня, традиційно, переповнили храм, про історію свята та чин особливого вшанування ікон, встановлений на початку минулого століття Вінницьким святителем, архієпископом Інокентієм (Тихоновим).

По завершенню урочистої Божественної літургії та святкового молебню священики окропили усіх прихожан та принесені ними святі образи, після чого кожен із присутніх у храмі прикладався до ікон братів та сестер у Христі, даючи можливість прикластися до своєї ікони усім бажаючим.

Фото Романа Григор’єва