У Барському благочинні провели черговий збір допомоги для жителів сходу України

24 вересня священики Барського благочиння Української православної церкви відправили черговий набір гуманітарної допомоги для жителів сходу України. Цього разу священики та парафіяни благочиння зібрали для військових та мирних жителів овочі.

Це не одноразова акція, а систематична допомога. У Вінницькій єпархії є священнослужителі, які займаються цим питанням. Вони постійно співпрацюють з військовими, які повідомляють, що саме зараз потрібно.

“Попередній вантаж складався здебільшого з консервів, круп, цукру, одягу тощо. – розповідає клірик Свято-Успенського храму Ростислав Рябий. – Цього разу була вказівка на овочі, тому зібрали картоплю, буряк, моркву. Наступного разу, швидше за все, потрібні будуть теплі речі”.

Збір допомоги відбувається по усій області, після чого військові разом зі священиками вантаж повезуть на Схід.