Митрополит Симеон звершив літургію Передосвячених Дарів у Барському монастирі

8 березня, у день пам’яті блаженної Матрони, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив літургію Передосвячених Дарів у Барському жіночому монастирі, один з храмів якого, присвячений святій Матроні.

Богослужіння відбулось у нижньому храмі головного собору пророка Божого Ілії. Його Високопреосвященству співслужили клірики монастиря, духовенство Барського району та гості у священному сані.

Після літургії митрополит Симеон звернувся до присутніх зі словом проповіді, у якому коротко нагадав житіє блаженної стариці Матрони. Також Владика привітав настоятельку ігуменю Антонію (Стеценко) і сестер з престольним святом обителі.

Після цього духовенство на чолі з Архіпастирем звершили молебень у храмі блаженної Матрони, де знаходится ікона з часткою її святих мощей.

Прес-служба Вінницької єпархії