В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

7 квітня 2018 року, в Єрусалимському храмі Воскресіння Господнього зійшов Благодатний вогонь. Патріарх Єрусалимський Феофіл III, який прийняв святиню в Кувуклії, о 14:16 передав запалені свічки віруючим.

Очікування дива тривало близько 4-х хвилин.

Сьогодні посудину з Благодатним вогнем доставить до Києва делегація Української Православної Церкви на чолі з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм.

Орієнтовна зустріч святині в міжнародному аеропорту «Бориспіль» – 20 годин. У залі офіційних делегацій Небесний вогонь буде переданий священнослужителям для поширення в єпархіях Української Православної Церкви.

Близько 23:00 святиню привезуть в Києво-Печерську лавру і передадуть Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. З рук Предстоятеля Благодатний вогонь отримають тисячі віруючих, які прийдуть на нічний Великоднє богослужіння.