Українська діаспора в Німеччині передала гумдопомогу для переселенців, які зараз проживають у Барському районі

Сьогодні, 1 грудня, біля собору Успіння Пресвятої Богородиці гуманітарну допомогу переселенцям, які наразі проживають у Барському районі, від наших співгромадян з Німеччини передали настоятель і клірик храму в присутності керівника та працівників управління соціальної політики РДА, а також представників управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА.

Дізнавшись від своїх родичів з Барщини про те, що на території району проживають вимушені переселенці, які потребують гуманітарної допомоги, наші земляки, які нині перебувають у Німеччині, одразу ж відгукнулися із за досить короткий час – буквально за 10 днів – зібрали і передали їм найнеобхідніше на даний час – теплі речі та ковдри.

Відзначимо, що допомога була адресною – представники діаспори попередньо уточнили, що саме потрібно. А списки переселенців та їхні потреби надали в управлінні соцполітики.

І хоч скоординувалися українці-благодійники з Німеччини через органи влади, допомагати переселенцям вони прагнуть виключно в обхід неї – через релігійні общини.

Відрадно, що гумвантажі діаспора планує передавати і надалі систематично, причому не лише одяг, а й техніку.

За інформацією: media-bar.info