У Каришкові Барського району священик взяв участь у святкуванні Дня Перемоги

9 травня, в День Перемоги, у храмі святого великомученика Димитрія Солунського с. Каришків Барського району відбулася святкова Божественна літургія. Настоятель храму протоієрей Володимир Катеринчак разом з парафіянами помолився за упокій загиблих у Другій Світовій війні воїнів та за здоров’я ветеранів.

Після богослужіння священик взяв участь в урочистостях, які відбулися перед Обеліском Слави. У заходах брали учні ветерани, вихованці місцевого ДНЗ «Бджілка», жителі села. На урочистому мітингу-реквіємі виступив директор агрофірми «Вікторія» М.І. Вовк, який вручив цього святкового дня чорнобильцям, афганцям та учасникам АТО цінні подарунки. Учасники свята поділилися спогадами про страшні часи воєнного лихоліття. Діти виконали пісні та вірші на військову тематику .

Прес-служба Вінницької єпархії (Барське благочиння)