Святкове богослужіння у Барському жіночому монастирі

12 січня, у 7-му річницю перенесення чудотворного образу Барської ікони Божої Матері зі Свято-Успенського собору що в м. Бар до Барського жіночого монастиря, митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав обитель та звершив святкову Божественну літургію у нижньому храмі присвяченому пророку Божому Іллі головного собору монастиря. Його Високопреосвященству співслужили священики району та гості монастиря у священному сані.

Після відправи та чину славлення митрополит Симеон звернувся зі словами настанови до присутніх, а також привітав з Різдвяними святами та річницею перенесення чудотворного образу настоятельку монастиря ігуменю Антонію (Стеценко), сестер та паломників. У свою чергу ігуменя Антонія подякувала Владиці за Архіпастирський візит та попросила святительських молитв.

Прес-служба Вінницької єпархії