Архієрейське богослужіння в Світлий Понеділок у м. Бар

Фото: orthodox.vinnica.ua

9 квітня, у Світлий Понеділок, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію в Успенському соборі м. Бар.

Його Високопреосвященству співслужили місцеві священики на чолі з благочинним архімандритом Серафимом (Поворозником). За богослужінням молились представники місцевої влади.

По завершенні літургії та хресної ходи навколо собору, митрополит Симеон привітав присутніх зі святом Воскресіння Христового. Потім Владику, духовенство і вірян привітала місцева влада.

Цього ж дня митрополит Симеон відвідав Барський жіночий монастир, недільна школа якого, привітала Владику, сестер обителі і вірян з Пасхою. Митрополит Симеон подякував за гарні вірші та піснеспіви і вручив дітям солодкі подарунки. Після цього Архіпастиря привітали сестри обителі на чолі з ігуменею Антонією (Стеценко). В свою чергу Владика вручив сестрам паcхальні подарунки.

Прес-служба Вінницької єпархії