Продовжується набір учнів до недільної школи при кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці

При кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці діє недільна школа для дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Заняття з дітьми відбуваються щосуботи об 11:00 у приміщенні Барської районної бібліотеки. Під час уроків вихованці школи вивчають Закон Божий, Старий та Новий Заповіт, церковний етикет. Проводяться музичні заняття, на яких учні вивчають релігійні, патріотичні пісні, готуються до православних музичних фестивалів та роблять перші кроки до майбутньої участі у дитячому церковному хорі. Метою школи є духовно-естетичний розвиток дітей, формування у них християнських моральних якостей та православного світогляду. Учні недільної школи при Свято-Успенському соборі є активними учасниками життя благочиння, постійно беруть участь у єпархіальних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах та постійно займають призові місця.
Заняття з дітьми проводять священники приходу та православні педагоги. Також при недільній школі діє театральна студія “Добре слово”, керівник – методист “Центру дозвілля” Дєдова Ірина Сергіївна.

Розклад занять:
11:00 – 11:45 – заняття з вивчення Старого/Нового Заповіту
11:50 – 12:35 – урок музичного мистецтва/заняття театральної студії “Добре слово”

Керівник школи: протоієрей Ростислав Рябий

Викладачі:
Корнюх Наталія Іванівна – Старий Заповіт
Григор’єв Роман Володимирович – Новий Заповіт
Подуфалов Олександр Сергійович – музичне мистецтво
Дєдова Ірина Сергіївна – дитяча театральна студія “Добре слово”

Телефони для довідок:
+38 (097) 546-35-23, +38 (093) 905-51-10 (протоієрей Ростислав Рябий)
+38 (067) 433-58-68 (Наталія Корнюх)