Престольне свято у храмі Покрову Пресвятої Богородиці с. Лука-Барська

14 жовтня храм Прокрову Пресвятої Богородиці с. Лука-Барська молитовно відзначив престольне свято. На Божественній літургії, яку очолив настоятель храму, духівник Барського благочиння протоієрей Георгій Криванич, отцю-настоятелю співслужили:  настоятель храму Казанської ікони Божої Матері (с. Балки) та Покрову Пресвятої Богородиці (с. Мирне) протоієрей Іоанн Ломага і син отця Георгія протоієрей Іоанн Криванич.

У слові пастирської проповіді протоієрей Георгій Криванич подякував духовенству, що завітало цього святого дня на соборну службу, та мирянам за щиру спільну молитву. У свою чергу гості у священному сані привітали настоятеля та прихожан, побажали отцю Георгію та Свято-Покровській парафії миру, процвітання, Божого благословення та завжди залишатися під Покровом Пресвятої Богородиці.

По завершені Божесвтенної літургії та молебню духовенство і миряни розділили святкову трапезу.

Прес-служба Барського благочиння
Фото Євгена Меснянкіна