Православна молодь м. Бар долучилися до організації святкових заходів з нагоди Дня захисту дітей

1 червня, в День захисту дітей, у місті Бар відбулася низка святкових заходів, організованих міською радою за участі громадських організацій. Православні мешканці Бару в рамках проекту «Життя – дар Бога» також долучилися до проведення цих заходів.

Перед присутніми виступив настоятель Миколаївського храму м. Бару священик Вадим Лукашенко, який представив почесну гостю свята – маленьку дівчинка Аню, яка змогла з’явитися на світ, завдяки роботі волонтерів проекту «Життя – дар Бога», котрі відмовили маму дівчинки від аборту та протягом всього періоду вагітності надавали моральну, психологічну й матеріальну допомогу. Учасники проекту «Життя – дар Бога» пригощали дітей морозивом, цукерками, дарували повітряні кульки.

«Життя – дар Бога» – це православний соціальний проект, в рамках якого волонтери відмовляють жінок, які опинилися в скрутному матеріальному становищі від легалізованого дітовбивства – аборту та здійснюють матеріальний та психологічний супровід жінок під час вагітності, в пологах та після них.

Прес-служба Вінницької єпархії (Барське благочиння)