Молодь міста Бара читала Псалтир за мир в Україні

У вівторок, 6 березня, у Миколаївському храмі м. Бара після вечірнього богослужіння молодь міста зібралася для читання Псалтирі.

Настоятель храму протоієрей Вадим Лукашенко звернувся до парафіян зі словами проповіді, у якій розповів, що Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив усім вірним Української Православної Церкви читати Псалтир хоча б по одній кафізмі в день, аби у нашій державі якомога скоріше настав благословенний мир.

«У ці дні, коли усі православні християни переживають період Великого Посту, наш Предстоятель благословив усім посилено молитися, аби у нашій богом береженій Україні якнайшвидше настав мир. Подібні читання Псалтирі відбуваються цими днями у багатьох храмах єпархії та всієї Української Православної Церкви. Саме так, у молитовному духовному єднанні, ми звертаємося до Господа, аби разом просити милості для нашого українського народу та припинення війни», – зазначив отець Вадим.
Кожен із прихожан на чолі зі священиком читав по одній кафізмі. Читання Псалтирі відбувалося лише при світлі свічок, що підсилювало благоговійний трепет у всіх, хто знаходився того вечора у храмі.

По завершенні читання отець Вадим Лукашенко подякував усім за спільну сердечну молитву та запросив усіх на духовну бесіду за гарячим чаєм зі смаколиками.

Фото Романа Григор’єва