Молебень на початок навчання у недільній школі

5 вересня у Свято-Успенському кафедральному соборі настоятель, благочинний Барського району архімандрит Серафим (Поворозник) та клірик собору, керівник прес-служби благочиння протоієрей Ростислав Рябий відслужили молебень на початок навчання для діток – учнів недільної школи та їх батьків. На літургії, після сповіді, маленькі прихожани мали змогу причаститися Святих Христових Тайн. Звершивши молебень та скропивши усіх святою водою, отець Серфим та отець Ростислав звернулися до дітей з пастирськими настановами та побажали успіхів у навчанні, здоров’я, духовного зростання та заступництва Божої Матері.

Після завершення молебню викладач недільної школи, бібліотекар сектору мистецтва Барської районної бібліотеки Наталя Корнюх провела для дітей екскурсію собором, в ході якої учні недільної школи та їх батьки познайомилися з головними святинями, влаштуванням храму та дізналися багато цікавого з історії собору.

Набір учнів до недільної школи при кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці продовжується. Заняття з дітьми проводяться щосуботи об 11:00 у приміщенні Барської районної бібліотеки. Під час уроків вихованці школи вивчають Закон Божий, Старий та Новий Заповіт, церковний етикет. Проводяться музичні заняття, на яких учні вивчають релігійні, патріотичні пісні, готуються до православних музичних фестивалів та роблять перші кроки до майбутньої участі у дитячому церковному хорі. Метою школи є духовно-естетичний розвиток дітей, формування у них християнських моральних якостей та православного світогляду. Учні недільної школи при Свято-Успенському соборі є активними учасниками життя благочиння, постійно беруть участь у єпархіальних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах та постійно займають призові місця.

Прес-служба Барського благочиння