Футбольний турнір-зустріч між молоддю сіл Каришків Гармаки

IMG_2470

3 липня 2014 р. молодіжним відділом Барського благочиння було проведено футбольний турнір-зустріч між молоддю сіл Каришків та Гармаки. Мета зустрічі: «Популяризація духовно-здорового способу життя».

Турнір – зустріч розпочався з молитви, в храмі Іоанна Богослова с. Гармаки, де був відслужений молебень. По закінченню молитви, керівник відділу Катехізації та релігійної освіти протоієрей Олег Лаврентюк, в проповіді розповів про роль  участі Бога, в житті сучасної молодої людини.

В футбольному турнірі взяли участь старші та молодші команди віком від 10 до 20 років. В молодшій команді перемогу отримали с. Гармаки , а старша команда зіграла з нічийним рахунком.

Приємними спогадами для молоді залишиться те, що у команді села разом зі всіма гравцями грали також і місцеві священики.

Зі слів керівника молодіжного відділу ієрея Володимира Катеринчака, такі зустрічі між молоддю парафій Барського благочиння, будуть проводитися на протязі літніх канікул, а фінальна зустріч відбудеться на барському районному стадіоні.