Дитяча недільна школа та молодіжна група при Свято-Миколаївському храмі м. Бара запрошують на навчання

При Свято-Миколаївському храмі г .. Бара створена дитяча недільна школа. Заняття з дітьми проводитимуться щосуботи після літургії (у 11:00). До навчання в недільній школі запрошуються дошкільнята та учні молодших і середніх класів. Заняття з вихованцями проводить настоятель Свято -Ніколаевского храму протоієрей Вадим Лукашенко. У курсі вивчення недільної школи Закон Божий, Святе Письмо. Учні вивчають зміст основних частин Божественної літургії і правила поведінки в храмі. Для молоді (17-35 років) щонеділі о 11:00 будуть проводитися заняття молодіжної групи . У майбутньому планується проведення катехізаторських бесід з людьми старшого віку (від 35 років).

Вихованці школи будуть готуватися до участі в єпархіальних та всеукраїнських православних конкурсах, фестивалях і брейн-рингах.

Телефон для довідок: +38 (097) 663-76-06 (протоієрей Вадим Лукашенко)