15 серпня відбудеться щорічна Хресна хода на «Іосафатову долину»

15 серпня 2017 року, відбудеться щорічна хресна хода на долину Хрестів «Іосафатову долину», яка розташована поблизу села Голинчинці Шаргородського району Вінницької області.

Як відомо, це особливе місце, на якому перебуває милість і благословення Боже. В цьому нас ще раз переконує унікальна подія, яка сталася у 1923 році, коли на цій Подільській землі у важкі часи явилася Сама Пречиста Діва Марія і показала: “Я з вами і готова прийти на допомогу”.

Ми знову закликатимемо Божу Матір на допомогу і, по її слову, встановлюватимемо хрести на місці Її чудесного явлення та прославляти Христа.

Хресну ходу очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій

Хресна хода розпочнеться о 8 годині 15 серпня 2017 року молебнем у парафіяльному храмі на честь святого великомученика Димитрія Солунського села Голинчинці Шаргородського району.

О 9:00 на місці явлення Божої Матері розпочнеться святкова Літургія, яку звершить Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні архієреїв, духовенства та гостей з різних єпархій Української Православної Церкви.

Від Барського Кафедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці, організовується паломницька поїздка виїзд 4:00 годин (ранку)